POLSKIE FORUM NIEZALEŻNYCH

Forum przyjazne dla każdego

Ogłoszenie

Witaj wędrowcze! Zapraszamy do nas w nasze skromne progi gdzie przy ognisku z kuflem w ręku możesz porozmawiać z nami o wszystkim. Czekamy na Ciebie.

#1 2013-08-19 19:49:54

 rey

User

Skąd: zach.-pom.
Zarejestrowany: 2013-06-18
Posty: 423

Kibole contra Meksykanie :D

"Ja tam byłem, sytuacja wygadała następująca - Grupa pijanych, naćpanych Meksykanów zaczepia przechodniow i podrywają kobiety, jeden z nich zaczyna obmacywać kobietę w ciąży, po czym gdy ta go odepchnęła uderza ją w twarz i próbuje zgwałcić. Widząc to kilku kolesi meksykanina przyłącza się do gwałtu. Wszystko to widzi jeden z trzeźwych kibiców Ruchu ktory akurat odmawiał rożaniec. Po dokończeniu modlitwy kibic zwraca uwage dzikim napastnikom, po czym zostaje dźgnięty nożem, uderzony pustą butelka po wodce Pan Tadeusz, i duszony szalikiem z napisem Cuauhtemoc ! Cała sytuacja obserwowana jest przez grupę trzeźwych kibiców ( 93 osoby ) wlaśnie udzielali pomocy starszej niepełnosprawnej Pani na wózku inwalidzkim, ( kobieta zakopała sie w piachu ) Kibice widząc zajście probują zatrzymać napastników i odprowadzić do najbliższego posterunku Policji ! Napastnicy widząc że sobie nie radzą, kontaktują sie załoga okretu by ta wsparła ich ogniem z armat ! Odpowiedź kibicow Ruchu byla natychmiastowa ! Wszystkie tel komórkowe i cb radia napastników zostały skonfiskowane i przekazane policji ! I tak dzieki obywatelskiej postawie Kibiców nie doszło do tragedii !"

Z netu


Stephen King: "Czasem człowiek sądzi, że ujrzał już dno ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna".

Offline

 

#2 2013-08-19 20:30:13

 ReKa

Moderator

Skąd: Toruń
Zarejestrowany: 2013-07-03
Posty: 2625

Re: Kibole contra Meksykanie :D

Dobre, uśmiałam się A tak naprawdę zastanawiam się czasem, co by można zrobić, żeby wychować tą młodzież (chuliganów) w zastępstwie rodziców, którzy nie podołali swoim obowiązkom. Może trzeba by ich odizolować od siebie (bo "mocni" to oni są tylko w grupie) i oddać "surowym rodzicom" na rok (znacie ten program?). A potem przymusowa przeprowadzka z biologicznymi rodzicami w inny rejon kraju. O ile to nie patologiczna rodzina, bo jeśli tak to najlepiej.......no właśnie, co?


Nie bój się cieni. One świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło.

Offline

 

#3 2013-08-19 21:41:06

Raztamon

Nieśmiały

Zarejestrowany: 2013-08-15
Posty: 34

Re: Kibole contra Meksykanie :D

widziałem zapis kamer z plaży i jakoś mam inne zdanie.
Kibice tacy prospołeczni, że powinni dostać LAURKI z wpisem do akt bez prawa do zawieszenia.

Ostatnio edytowany przez Raztamon (2013-08-19 21:41:40)

Offline

 

#4 2013-08-19 22:20:12

 zgryźliwy tetryk

Młodszy Konwersator

Skąd: Siedlce
Zarejestrowany: 2013-07-01
Posty: 1449

Re: Kibole contra Meksykanie :D

Nasi policjanci powinni pojechać na przeszkolenie do Egiptu. Tamtejsi policjanci potrafili sobie poradzić z motłochem.

Offline

 

#5 2013-08-20 15:42:29

Gupek

User

Zarejestrowany: 2013-06-29
Posty: 385

Re: Kibole contra Meksykanie :D

http://i.imgur.com/Ax9qjHf.png

Ostatnio edytowany przez Gupek (2013-08-20 15:58:01)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.clanakatsuki.pun.pl www.mazurskiotsforumm.pun.pl www.wszystkogtasa.pun.pl www.polishdragon.pun.pl www.technologia.pun.pl